Безпечні СПА процедури під час та після вагітності

Вагітна жінка не перестає бути жінкою – цей вислів відомий кожному, однак за повсякденними справами майбутня матуся дуже часто забуває про свою ніжність та красу, вважає себе наразі тільки виконувачкою ролі виношування малюка. Компетентні психологи радять: якщо постійно згадувати про свою бажання та невеличкі задоволення, вагітність буде проходити більш легко та безпечно. Це пояснюється прямим зв`язком між психологічним та фізичним станом жінки. Але не варто забувати, що не кожна процедура дозволена під час вагітності, бо вони різняться за багатьма показниками.

Які процедури можна обирати вагітній жінці

Улюблена усіма парафінотерапія – одна з безпечних забаганок, тому що парафін, який накладається на поверхню шкіри, підігрітий до приємної температури та не викликає подразнення, опіків. Щоб отримати такий продукт, використовується спеціальна техніка – підігрівач. Тому парафінотерапія для рук в домашніх умовах буде трохи більш складною та потребуватиме сторонньої допомоги, виконання правил безпеки. Краще за все обрати якісний салон – наприклад, парафінотерапія у Хмельницькому проводиться у естетичному закладі «Хеллас». Можна звернути увагу на природну косметику – різноманітні маски для обличчя та тіла, волосся, обгортування. Єдине застереження – речовини не повинні гріти чи охолоджувати шкіру, а також бути алергенами. Тому оптимальний вибір для майбутніх матусь – якісна гіпоалергенна косметика без синтетичних домішок та барвників.

Не варто забувати про масаж, який прекрасно тонізує стомлені м`язи, повертає радість життя та бадьорість. Його можна проводити як вдома за допомогою близьких, так і у спеціальних закладах. Необхідно пам`ятати тільки, що під час вагітності краще відмовитися від надто активних масажних рухів, розігріву – варто обрати релакс.

Період після вагітності та процедури

Якщо жінка готує немовля груддю, треба продовжувати відмову від косметики з алергенними компонентами, хімічних барвників для волосся та нігтів. Але тепер можна користуватися електричним епілятором та восковими смужками, робити активний масаж, відвідувати апаратний манікюр ті педикюр.

Коли ж маля отримує суміш, мама в принципі повністю вільна у догляді за собою. Вона може вже зараз записатися в салон на фарбування волосся, гарячі та холодні обгортування для схуднення, приймати контрастний душ та ванни з косметичними речовинами та сіллю.

Обсудить на форуме