Як розлучитись в Польщі онлайн?

При вступі в шлюбні відносини більшість людей не думає про можливість розлучення. Однак у ряді випадків через життєві обставини шлюб доводиться розривати. Така необхідність може бути викликана різними причинами, але порядок розлучення завжди однаковий. Причому в половині з гаком шлюборозлучних процесів виникають суперечки, для вирішення яких доводиться вдаватися до допомоги юриста, що спеціалізується у сфері сімейного права. Особливо потрыбен спецыальный юрист, якщо виникаэ потреба розлучитись в Польщі онлайн. Зараз така послуга, яку надає сервіс онлайн розлучень РозірванняШлюбу.Online користується великим попитом, особливо серед жінок.

Як розлучитися

Розлучення – не надто приємна подія. Швидкість та безболісність його здійснення багато в чому визначаються кваліфікацією юриста, який спеціалізується на сімейних розглядах. Він повинен не просто підтримати свого клієнта, а й вибудувати чітку стратегію для відстоювання його інтересів у всіх ситуаціях. Відповідно до Сімейного кодексу України, розірвати можна шлюб, який укладено офіційно в органах РАГС. Ця процедура може проводитися як через РАГС, так і через розгляд суду. Розірвання шлюбу виконується органами РАГС у тих випадках, коли у подружжя немає спільних дітей, що не досягли повнолітнього віку, і обидва вони висловлюють свою згоду на розлучення. Крім того, розірвання шлюбних відносин може бути здійснено за заявою одного з подружжя та незалежно від наявності у них спільних дітей, якщо друге подружжя:

  • засуджений терміном понад три роки;
  • вважається зниклим безвісти;
  • є недієздатною.

При розірванні шлюбних відносин через органи РАГС потрібно подати заяву, сплатити суму державного мита за розлучення, після чого свідоцтво про розлучення можна отримати через місяць.

Розлучення онлайн

Якщо всі ці процедури проходять в Україні, то виконати їх згідно закону досить легко. Інше діло, коли постає питання: як розірвати шлюб в Польщі громадянам України. В наш час на таке є усі підстави. В Україні діє положення, яке забороняє чоловікам призовного віку виїжджати за кордон. А в той час їх жінки живуть та працюють в Польщі, що не заважає їм міняти своє сімейне становище. Дуже добре, що між нашими країнами існує Договір про юридичну допомогу та правові відношення з громадянських та кримінальних справ. Це дозволяє розривати шлюбні стосунки, якщо:

  1. Чоловік і дружина є громадянами України.
  2. Один з пари має українське громадянство, а в іншого — польське.
  3. Пара перебуває в різних країнах, то розірвання шлюбу здійснюється за законами держави, в котрій ініціюється розлучення.

Завдяки цьому можно розлучитися онлайн у Польщі.