World virtual school unicorn

Останні роки зайвий раз довели про перспективність та необхідність розвитку абсолютно нової системи освіти в базовій середній школі, враховуючи двадцятирічний досвід у сфері освіти на використанні програм кращих світових ліцензованих систем освіти створили унікальну систему освіти з найкращою можливістю застосування практичних навичок нової системи.

Здобувши початкову освіту в існуючій загальноосвітній школі, учні мають можливість надалі вступити до Unicorn School, де з 5 класу свої знання набувають абсолютно за іншою системою освіти, після закінчення повного курсу навчання, кожен випускник отримує свідоцтво про здобуття загальної середньої освіти.

Сучасна система навчання дозволяє приймати студентів різного віку, віддалене отримання знань робить комфортним для студентів у будь-якому віці.

Мала комп’ютерна Академія — це більш поглиблена можливість отримання абсолютно інших знань, де учнів набирають з 6 років і сучасна система освіти, що об’єднує можливості для учнів з 22 країн світу, спочатку визначає в основі абсолютно нову базову освіту Unicorn School, де для всіх учнів відкривається світ можливостей отримати якісні знання, які стануть у нагоді в подальшому житті.

Чому така система освіти стає популярною?

Передусім, тому що до програми навчання включені всі відомі ліцензовані програми провідних світових університетів, отримані знання, доведені численними тестами, показали високий рівень отриманих знань.

Батьки дітей з усього світу довіряють школі вже протягом двох десятків років. На базі Академії вже створено 10 ліцензованих загальноосвітніх шкіл та 4 Університети, які забезпечують універсальними знаннями вищого розділу в освітній світовій системі, на базі освоєння комп’ютерних технологій створюються умови для просування початкових методів освіти до вищої.

Наприкінці минулого століття Комп’ютерна «Академія КРОК» запустила до загальної системи освіти України абсолютно нові принципи побудови здобуття знань, на підставі виконаного аналізу систем освіти у всьому світі, виділивши основні позитивні досягнення, принципово лягли в нову систему освіти, де кожен учень — і дитина і людина у віці може висловити свої таланти і показати себе як людину майбутнього, освоїти нові технології, які надають допомогу в житті кожної людини, які будуть основою надалі всього життєвого шляху. Така система навчання ґрунтується на постійній взаємодії кожного учня з новими науковими відкриттями, які сприятимуть подальшому вибору своєї професії.

Така система освіти дозволяє гарантувати кожному випускнику у його подальшому зростанні та здобутті більш серйозних знань у світовій освітній системі, диплом випускника високо цінується у всьому світі та завжди буде візитною карткою для входження до світової освітньої системи.