Оренда віртуального сервера

Lopan Cloud — це хмарне сховище, яке надає своїм користувачам можливість зберігати, синхронізувати та ділитися файлами у хмарі. Це зручний інструмент для зберігання та організації файлів у хмарі, який може бути використаний як для особистих, так і для комерційних цілей.

Події останнього року на Україні довели, що світ може дуже швидко змінюватись, і поняття стабільності стає умовним. Наша нова реальність вимагає швидкої адаптації до змін та мобільності. Але незалежно від того, де ми знаходимося, ми всі прагнемо продовжувати працювати та займатися своєю справою. Однак збереження баз даних, архівів та програм є дуже важливим аспектом роботи. Фізичні втрати носіїв даних, кібератаки, терміновий переїзд – це реальні проблеми, із якими стикаються бухгалтери в Україні.

Щодня ми допомагаємо нашим клієнтам перенести та налаштувати програми, відновити бази даних та продовжити роботу на віртуальному сервері. Часто бухгалтерам доводиться починати все наново на чистій базі облікової системи, тому що вони втратили свої комп’ютери та резервні копії.

Це говорить про те, що ми маємо серйозно переглянути наше ставлення до захисту та зберігання інформації.

На сьогодні LOPAN CLOUD найрозумніший і найсучасніший варіант – відмовитися від використання фізичних носіїв інформації взагалі та обрати хмарне сховище та оренду віртуального сервера. Надійне хмарне сховище дозволить розмістити бази, файли, програми та архіви інформації.

Хмарні технології вже давно відомі та використовуються для зберігання особистих та робочих файлів, таких як iCloud, Google Drive, Dropbox та багато інших. Сьогодні ми пропонуємо використовувати хмару як платформу для встановлення спеціалізованого програмного забезпечення.

Це надасть вам такі можливості:
Запуск програм та робота з документами прямо з хмари в режимі реального часу з будь-якого ПК, планшета чи навіть мобільного пристрою. Доступ до інформації з будь-якого куточка світу у будь-який час. Оренда хмарного сервера в Європейському Союзі гарантує захист вашої корпоративної інформації, яку надійно захищає чинне європейське законодавство.

Технічна підтримка:

  • встановлення налаштування додаткового ліцензійного програмного забезпечення,
  • розмежування прав доступу на сервері,
  • налагодження роботи додаткових користувачів,
  • підключеня до хмари з додаткових пристроїв та багато іншого