Солодкий тріумф КФ «Ярич»

Солодкий тріумф КФ «Ярич» 6 жовтня 2014 року відбулося нагородження переможців дегустаційного конкурсу «Солодкий тріумф 2014».

Конкурс «Солодкий тріумф», який відбувається 15 років поспіль має заслужений авторитет серед спеціалістів кондитерської галузі завдяки об’єктивності та професіоналізму журі.

Цього року до складу журі увійшли провідні спеціалісти університету харчових технологій, асоціації «Укркондпром», ДП «УкрНІІНЦ», Держдепартаменту продовольства України та представники галузевих ЗМІ, як сторонні спостерігачі. В конкурсі брали участь 40 зразків різних кондитерських виробів від виробників з усієї України.

 

Кондитерська фабрика «Ярич» бере участь в цьому престижному конкурсі вже не перший рік. І, як завжди, продукція фабрики була удостоєна високих нагород. Авторитетне журі високо оцінило смакові якості наданих зразків. Торт «Полуничний» ТМ Rozalini здобув Гран-прі конкурсу за високу якість та неперевершені смакові властивості. А улюблене багатьма українцями печиво «Марія з молоком та кальцієм Yarych» отримало перемогу в номінації «Тріумф якості». Кондитерська фабрика «Ярич» й надалі буде радувати українських споживачів продукцією, яка гідна найвищих нагород за якість та смак!

Довідка: Кондитерська фабрика Yarych вітчизняний виробник затяжного печива та крекерів під ТМ Yarych, а також тортів під ТМ Rozalini. В продуктовому портфелі компанії представлені 3 смаки печива «Марія» — класична, з молоком та кальцієм, з висівками. А також 4 смаки крекерів: ніжний, вершковий, з цибулею, та з какао. Виробничі потужності компанії розташовані у Львівській області, с. Старий Яричів. За 9 місяців 2014 року компанія випустила понад 8 000 тон продукції, що на 30% більше від обсягів попереднього року.

Контакти: Директор з маркетингу Оксана Казанчук, 050 438 12 23 marketing@yarych.com 09.10.2014{jcomments on}