Де знайти зручний календар вагітності

Вагітність — для багатьох подружніх пар цей період є довгоочікуваним, бажаним. Всі дев'ять місяців вони готуються стати батьками. Для жінок, безумовно, період виношування немовляти таїть в собі безліч секретів і сюрпризів. Більш того, ці сюрпризи не завжди приємні, адже на фізіологічному рівні відбувається ціла низка змін.

Щоб підготуватися морально, попередити всілякі негативні симптоми, ускладнення, варто обзавестися спеціальною програмою, яка називається «календар вагітності». Вчасно отримані знання — це запорука здоров'я, гарного самопочуття майбутньої мами й правильного розвитку плоду.

Навіщо?

У такому календарі весь період «розбитий» на триместри. Кожен з них охоплює по 13-14 тижнів. Для кожного наступного тижня розписані детально всілякі симптоми, відчуття, які характерні для даного періоду й можуть виникати при різних умовах.

Інформація щодо змін в маминому організмі — перше. Друге — календар допомагає молодим батькам вже з перших днів зачаття пізнавати свого малюка. Тут описуються всі етапи внутрішньоутробного росту і становлення організму дитини — з моменту запліднення до першого подиху нового чоловічка при появі його на світло. За календарем майбутні мама й тато можуть буквально по днях дізнаватися: «що ж відбувається сьогодні там у малюка».

Як користуватися?

Електронний календар — чудовий онлайн-помічник кожній жінці, яка готується стати матір'ю. «Зав'язати тісну дружбу» з цим помічником можна навіть в період підготовки до зачаття. Таким чином можна буде з перших днів по перших проявах визначити наступ цього прекрасного моменту.

Щоб отримувати точні дані необхідно зберегти сторінку календаря в свої закладки. Потім в спеціальному рядку ввести дату першого дня останнього жіночого циклу. Калькулятор розраховує термін вагітності та можливу дату пологів. Після чого кожен день можна отримувати інформацію про зростання малюка, різні поради, підказки про те, як слід поводитися в різних ситуаціях при прояві токсикозу, так таке інше. Все це допоможе кожній мамі позбутися зайвих страхів, переживань, не затьмарювати ними майбутню радість материнства.