Де знайти бровиста

Якісний макіяж – це цілий комплекс маніпуляцій, без однієї з яких він не вважатиметься завершеним. Бровист рівне, майстер, з оформлення брів – надання їм певної чіткої форми, відтінку, кольору. Ця послуга сьогодні дуже популярна. Адже брови є важливою частиною рис обличчя. Від їхнього вигляду безпосередньо залежить не лише макіяж, а загалом образ, краса, естетичність обличчя.

Майстер, підбираючи правильну форму, колір допомагає візуально видалити набряклість повік, звузити ширину носа, навіть підкоригувати овал лиця. Головне, «правильні» брови надають виразності погляду, омолоджують, підкреслюють настрій.

Салон краси «Medusa» надає послуги макіяжу, зокрема бровиста у Рівному. З прайсом можна ознайомитись на офіційному сайті студії. Корекція, ламінування, фарбування — яка б процедура не була обрана, майстри застосовують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для запису пропонується скористатися електронним форматом, заповнивши заявку на веб-ресурсі, натиснувши відповідну кнопку.

За вказаними в розділі «Контакти» номерами телефону є можливість зв’язатися з менеджером, отримати консультацію та детальні відповіді на запитання.

Можливі протипоказання, проконсультуйтеся з фахівцем.