Де замовити доставку води у Дніпрі?

Для життя нам необхідно пити достатню кількість чистої води – у цьому немає жодних сумнівів. У той час як наслідки дефіциту заліза або вітаміну D часто помічаються лише через багато місяців, навіть невеликий дефіцит води дається взнаки протягом декількох годин. Коли ми починаємо відчувати спрагу, це є ознакою того, що ми допустили втрату близько 1% води по відношенню до маси тіла. Ми не можемо прожити без води більше кількох днів. 10-15% зневоднення зазвичай смертельні. Це тому, що більше половини тіла людини (залежно від різних факторів – 50-75%) складається з води! Але важливо також потурбуватися про якість води, яку ми п’ємо. Доставка води у Дніпрі від компанії “TM Наяда” вирішує цю проблему.

Як впливає нестача води на організм людини?

Важливість пиття великої кількості води найкраще демонструється симптомами дефіциту води. Що відбувається з організмом людини за недостатнього надходження рідини? Спочатку при легкому зневодненні, про яке ми можемо навіть не підозрювати (якщо забути про необхідність регулярно поповнювати запаси рідини, коли ми занурені в роботу), ми можемо відчувати втому, дратівливість і… голод! Дуже часто буває, що ми плутаємо спрагу з почуттям голоду, це іноді є однією з причин зайвої ваги (мало випиваючи, ми їмо більше, ніж нам потрібно). До вищевказаних симптомів зазвичай швидко приєднуються:

 • головний біль і запаморочення;
 • нестача енергії;
 • сонливість;
 • проблеми з концентрацією уваги та пам’яттю;
 • сухість в роті;
 • потемніння сечі та зменшення її обсягу.

У нормальних умовах ми навряд чи маємо можливість відчути, те, що призводить до більш серйозного зневоднення. Захисний механізм, що оберігає нас від неї, тобто почуття спраги, змушуючи нас тягтися до води, яка у Дніпрі, дякуючи компанії “TM Наяда”, є легкодоступним товаром. Однак, якби ми цього не робили, ми зазнали б таких неприємних і, насамперед, небезпечних симптомів, як:

 1. Серцебиття.
 2. Підвищений кров’яний тиск.
 3. Лихоманка.
 4. Запори.
 5. Сухість шкіри та слизових оболонок.

У критичному стані зневоднення призводить до порушень усіх життєвих процесів — кровообігу, травлення, дихання, роботи мозку… Тим більше ми цінуємо той факт, що пити велику кількість чистої води нам під силу і стежимо за тим, щоб навіть невеликий дефіцит не допускається.

Скільки води ми маємо пити на день?

Потреба у воді дуже індивідуальна. Більшість із нас щодня п’ють її замало, тому ми часто чуємо від лікарів та дієтологів, що ми повинні «пити багато води». Це досить неточна фраза, з якої без належного контексту можна зробити висновок, що чим більше ми п’ємо, тим краще. І це просто неправда. Якби ми спробували після пробудження випити відразу 3-4 літри води, це мало б такі ж трагічні наслідки, як і взагалі не пити протягом 3-4 днів. Тож знайте міру та пийти скільки, скільки вам бажається. Головне, щоб вода була чистою та якісною.