Де придбати чохол на смартфон та стільниковий телефон?

Вважаєте, що чохол телефону не такий вже й потрібний? Поспішаємо зневірити вас у цій помилці. Купити чохол для телефону дійсно варто і на це є кілька вагомих причин.

Причини, з яких варто купити чохол для смартфона та стільникового телефону

  1. Захист. Випадкове падіння, носіння в одній кишені з ключами, пролитий чай не піде на користь вашому пристрою. Потертості та пара подряпин на корпусі не страшні, але рідина може повністю зіпсувати телефон. У такій ситуації вам необхідний захисний чохол для смартфона та телефону.
  2. Оновлення дизайну. Набрид один і той же колір смартфона? Просто придбайте яскравий чохол, і зовнішній вигляд пристрою зміниться. Фото аксесуарів можна побачити на сайті.
  3. Немає ризику сплутати агрегат. Якщо члени сім’ї, колеги або друзі мають однакові апарати, їх легко переплутати. Цю ситуацію виправлять красиві, стильні, оригінальні чохли, які можна обрати та придбати на сайті https://itsell.ua/xiaomi/phones компанії ITsell.

Каталог чохлів для смартфона

Для комфортного перебування користувачів на ресурсі ITsell та швидкого пошуку необхідної речі тут класифікували товари за такими групами: На вигляд:

  1. Книжка. Оснащений кришкою, що відкидається в бік, за що і отримав таку назву. Це найкращий чохол для смартфона, якщо вам важливий доступ до екрану. В основному виконується із жорстких, щільних матеріалів, тому здатний забезпечити максимальний захист усієї площі телефону (навіть бічні панелі) від зовнішніх впливів. Деякі моделі оснащуються спеціальними кишенями для карток та візиток.
  2. Накладки. Якщо ви хочете купити недорогий чохол для мобільного телефону, найкращим варіантом стане саме такий тип. Він захищає задню та бічні сторони пристрою, легко знімається та надягається, не ускладнює доступ до екрану. Може бути виконаний із різних матеріалів. Варто зазначити, що у поєднанні з таким чохлом використання захисної плівки для дисплея є обов’язковим.
  3. Пенал. Замовити чохол на смартфон недоро? Такий тип точно підійде! Являє собою своєрідну кишеньку, в яку поміщається пристрій. Для використання смартфоном його необхідно витягти з чохла. Виготовляється з м’яких матеріалів. Основна функція: захист від потертостей при носінні в кишенях, сумках.

Матеріали

Чохли також поділяють за матеріалом виготовлення. Це:

  • шкіра;
  • пластик;
  • поліуретан.

ITsell пропонує також замовити чохол на смартфон та телефон із силікону. Вони м’які та приємні на дотик, перешкоджають вислизуванню пристрою з рук. Якщо гаджет все ж таки впав, такий чохол захистить його від наслідків удару.