Де купити якісні кутові дивани?

Класичний кутові дивани, хоч і не мають єдиного визначення, є предметом меблів, який кожен може виділити серед інших куточків, адже хоча на ринку існує безліч різновидів цього виду меблів. Всі класичні кутові дивани характеризуються:

  • функціональністю;
  • практичністю;
  • зручністю.

Це можна побачити з першого погляду на сайті інтернет-магазину меблів ТМ «Golden Plaza». Крім цих найважливіших умов, яким має відповідати кожен класичний куточок, можуть похвалитися величезною різноманітністю – форм, видів та оббивки.

Переваги використання кутового дивану

Класичний кутовий диван-ліжко для вітальні тим не менше, це, безумовно, найпоширеніший — і найбільш купований вид меблів. Зрештою, функція дуже впливає на його функціональність і комфорт — незалежно від того, чи використовується система DL або дельфін. Крім того, чудовою підмогою є контейнер для постільних речей, який в даному випадку неодмінно присутній. Класичний кімнатний куточок з функцією сну буде служити нам не лише вдень, збираючи навколо себе всю сім’ю, а й уночі – чи то для ночівлі гостей, чи для нас як ліжко. Сьогодні класичні кутові дивани, незважаючи на використання старовинних елементів, також спираються на сучасні рішення:

  1. Спинки, якщо їх скласти по системі DL, забезпечені пружинами.
  2. Сидіння часто заповнені високоеластичною піною HR, яка дуже еластична, чудово адаптується до тіла, має велику міцністю та не сприйнятлива до вологи.

Так що за потреби на такому куточку можна спати спокійно.

Коли справа доходить до форм класичних кутів, ми часто маємо справу з великими закругленими підлокітниками, які не тільки засновані на старих методах виготовлення куточків, але, перш за все, відповідають потреби в комфорті, на що зазвичай орієнтуються любителі цих меблів. В основному ми також бачимо підголівники – якщо вони регульовані, то краще. Те саме і з самими підлокітниками. Також популярні U-подібні моделі. До такого дивану зручно підрати столи дитячі, які також у великому асортименті присутні у пропозиції ТМ «Golden Plaza». Кольори часто бувають нейтральними або виразними, але елегантними, наприклад, темно-синій.

Багато бежевих і землістих тонів та тасьми – рідше такі меблі оббиваються велюром. Однак, якщо ви знайшли ідеальну для вас модель, але її колір вам не підходить — можливо, ви шукаєте щось пастельне, то тут ви можете замовити й такий варіант, який буде вам до вподоби.