Купуємо одяг для вагітних

Вагітність є, безумовно, найщасливішим періодом у житті кожної жінки. Але одночасно і досить складним. Однією з проблем, які доводиться в цей час вирішувати, є правильний вибір предметів гардероба.

Одяг для вагітних, як цілком зрозуміло, значно відрізняється від звичайного. Адже під час виношування дитини, розміри тіла і обриси фігури жінки значно змінюються. І вимоги до такого одягу виставляються досить жорсткі і специфічні. Причому вони кілька разів змінюються протягом усього терміну вагітності, адже зміни у фігурі майбутньої мами йдуть постійно і вони бувають досить значними.

Правила вибору

Плаття для вагітних на ранніх термінах не обов’язково купувати спеціального крою, можна вибирати просто вироби вільного крою або спортивного стилю. Але ось у пору розвитку плоду, необхідність покупки спеціально спроектованих і пошитих предметів гардероба стане цілком очевидним. Одяг вагітної жінки повинен бути:

  • досить вільним;
  • не завдавати незручностей при русі;
  • не повинен натирати і не тиснути.

Тканини слід вибирати гіпоалергенні, бажано натурального походження. Їх характеристики повинні забезпечувати господині одягу гарну вентиляцію тіла. Бажана можливість регулювати розмір предмета гардероба в зонах грудей, талії і стегон.
Що стосується стилю, то сьогодні у вагітних жінок досить великий вибір, виробники дозволяють одягатися досить модно і стильно. Спеціально для майбутніх мам випускаються:

  • джинси і футболки;
  • лосини і шорти;
  • сукні і піжами та ін.

Якщо обговорювати максимально універсальний фасон, то більшість експертів по темі рекомендує зупинити свій вибір на футболках. Футболки для беременных правильного крою вважаються в наші дні одним з універсальних і найбільш зручних видів одягу для майбутніх мам. Крім того, їх вартість зазвичай невисока, і часті покупки цього предмета гардеробу, в міру зростання живота жінки, не завдадуть серйозного збитку сімейному бюджету.

Магазин «Mamochka»:кращі пропозиції для вагітних

Найбільш широкий вибір товарів, а особливо одягу для вагітних жінок, в Україні пропонується популярним у майбутніх матерів онлайн-магазином «Mamochka». Цінова політика фірми розрахована на покупців з будь-яким рівнем доходів. У пошитті використовувалися спеціально розроблені лекала, тому всі моделі ідеально пристосовані для носіння саме вагітними. Дизайн же їх відповідає всім самим останнім віянням в сфері сучасної жіночої моди.