Депіляція на дому з компанією «Пилочка»

Хочу поділитися тим, як мені робили процедуру депіляції ніг. Коли я подзвонила в салон (про компанії «Пилочка» дізналася випадково, заскочивши на пару хвилин до сусідки, де проходив майстер-клас з манікюру), мені запропонували 2 варіанти співпраці: фахівці приїдуть в офіс або до дому. Після вибору послуги я

зупинилася на зустрічі в домашніх умовах. Процедуру замовляла вперше, так як до цього сама купувала для видалення волосся смужки. Дуже втомилася від болю, адже ноги — найдовша частина тіла і обробляти їх доводиться довго. А ззаду самій це робити взагалі незручно. Від бритвеного станка теж була не в захваті, волоски виростали швидко і ставали дуже жорсткими на кінцях. А ця гусяча шкіра на ногах після бриття могла просто звести з розуму.

Не скажу, що я взагалі не доглядаю а собою. В косметичний салон ходжу на масажі і обгортання, там же проходжу періодично курс мезотерапії. Маю свого перукаря, а манікюр-педикюр мені робить хороша подруга. Так що відсталою себе в цьому плані не вважаю. Тепер, пора звикати до цивілізованого обслуговування і щодо депіляції, тим більше що фахівець знає набагато більше за мене і може запропонувати більш вдалі методи.

Волоски на ногах жорсткі, тому потрібен був особливий продукт — карнаубський віск. Він не тільки добре справляється з природною рослинністю, а й попутно доглядає за шкірою, наповнюючи її поживними елементами і додаючи вологості. А ще хорошим вважається медовий віск, він повністю натуральний, без добавок. Із запропонованих способів зупинилися на теплому воску. Гарячий я побоялася використовувати, все-таки 60 ° його температура, а теплого — всього 40 °, що близько до термопоказників шкіри. Ноги я підготувала, добре вимила і висушила.

Майстер Вікторія приїхала на 5 хвилин раніше наміченого терміну. І правильно, не люблю тих, що спізнюються, які змушують інших хвилюватися. Мені сподобалися чисті, доглянуті руки цієї жінки.

Для депіляції використовувався воскоплав з картриджем. Після нанесення розігрітого рідкого воску на ділянки ноги приклеюється паперова смужка, за яку потрібно смикнути, щоб прибрати з шкіри волоски. Після завершення депіляції (а це зайняло близько 40 хвилин) ноги мені змастили маслом для тіла і попередили, що годин 10-12 їх не мочити, навіть під душем. Ну й нехай, був вихідний день, планів особливо ніяких не намічалося, можна і почекати, не митися. А ще я припасла на всякий випадок хлоргексидин, щоб виключити роздратування і почервоніння. Але він мені не знадобився.

А ще! Біль переношу жахливо, наковталася анальгіну і з жахом чекала, а раптом не подіє? Виявилося, що воскова депіляція в дома — не настільки противний і болісний процес.

Від роботи майстра залишились лиш приємні враження, а видалення волосся тепер боятися не буду. Трохи пізніше ризикну ще й зону бікіні продепіліювати. Хочеться на морі з”явитися у всій красі і не боятися, що купальник випадково зсунеться в бік, тим більше що у мене він — дуже відкритий.

Сайт компанії Пилочка — на якому вказані всі ціни і можна дізнатися контакти.

Автор: Голюк Марина

Обсудить на форуме