Які переваги використання стільниці з кварцу для сім’ї з дітьми?

Стільниця – найважливіша частина меблів для кухні. Через підвищене термічне, хімічне та механічне навантаження до матеріалу для її виготовлення вимоги пред’являють суворі. Він має бути термостійким, міцним, довговічним, невибагливим в експлуатації, гарним на вигляд. Усім стандартам якості та естетики відповідають кварцові поверхні. Якщо ваш кіт постійно стрибає на столи, лишаючи автографи на всіх гарнітурах, хвостатому улюбленцю треба терміново купити стільницю саме з кварцового агломерату.

Стільниці з штучного каменю

Кварцовий камінь – дуже міцний матеріал. Якщо маєте звичку різати все прямо на столі, ножі доведеться точити набагато частіше. Поверхня стійка до будь-яких пошкоджень – механічних, термічних, хімічних.

Розкішні кварцові стільниці передають рукам гладеньке та прохолодне відчуття справжнього каменю, але камінь там тільки у назві. У складі агломерату до 95% кварцового піску. Доповнили рецепт збагаченими поліефірними смолами, декоративними домішками та барвниками.

Матеріал став лідером у своїй сфері завдяки застосуванню екологічно чистих технологій виробництва та використанню матеріалів, безпечних для довкілля. Кварцові поверхні відповідають усім харчовим стандартам, їх використовують у медичних лабораторіях, дитячих закладах. Якість та екологічність виробів підтверджена відповідними міжнародними сертифікатами.

Стильні дизайнерські рішення, багатоваріантна кольорова палітра, широкий вибір візуальної текстури, будь-які види поверхні (глянцеві, матові, фактурні) поєднуються з надійністю, довговічністю, невибагливістю у догляді та зручністю у експлуатації. Щоб відповідати всім вимогам сучасного ринку та моди, виробник залучає до співпраці дизайнерів та майстрів світового рівня.

Поради експертів

При грамотному використанні міцна та вологостійка стільниця порадує своїм бездоганним виглядом не одне покоління сім’ї. Матеріал не токсичний, шкідливих для продуктів речовин не виділяє, рекомендації по експлуатації нескладні:

  1. Захисне покриття не дозволяє поверхні накопичувати бактерії та зайві аромати. Через відсутність стійких плям поверхня не потребує особливого догляду, як мармур чи граніт.
  2. Хімічна інертність матеріалу не обмежує у виборі миючих засобів, але не варто захоплюватись абразивними речовинами.
  3. Широкий вибір торцових фасок дозволяє використовувати кварцовий агломерат для кухні будь-якого стилю – від класичного до лофту.
  4. Важливою перевагою є стабільність кольору – можна не хвилюватись, що листи не співпадатимуть по відтінку чи малюнку.
  5. Кварц чудово піддається фрезеруванню, це дозволяє встановлювати варочну поверхню на одному рівні.
  6. При монтажі подрібнювача приділілть додаткову увагу швам.
  7. Можна змонтувати нижню мийку та стінову панель з того ж матеріалу, що і поверхня робочої зони.

Тисячі користувачів вже оцінили переваги кварцових стільниць, приєднуйтесь, щоб мати власну компетентну думку.