Як готують супи в Грузії?

Смачний, ароматний суп, приготований по — особливому, за старовинним рецептом, викличе захоплення у всіх шанувальників цієї страви. Грузинські супи готуються на м’ясному бульйоні, і в них овочева складова не вважається переважною, а пріоритетом завжди виступає велика кількість м’яса. Для того щоб дізнатися цікаву інформацію з приводу приготування супів, досить відвідати сайт https://golosinfo.com/lifestyle/ jak_gotujut_supi_u_gruziji / 2020-12-08-2108 , в будь – який зручний час.

Види супів

Сьогодні грузинськими кухарями готуються наступні види супів:

  • Чіхертма, зігріваючий суп виконаний на жовтках, в який додають таку пряність як кінзу. Її кладуть в великій кількості, тому аромат у страви яскравий і насичений.
  • Харчо, що найдивніше грузинами це блюдо не рахується супом, а є основною стравою, що складається з овочів. Особливий аромат харчо надає часник, який в нього додають в обов’язковому порядку.
  • Хаши, дивовижний м’ясний суп, його варять всю ніч, тому він виходить наваристим і є досить ситним.

Особливості грузинської кухні

Саме поняття грузинської кухні у багатьох асоціюється з травами і прянощами, а також гостротою страв. Але ж це зовсім не дивно, тому як приготування різних страв з додаванням приправ, і інших компонентів є обов’язковим. Так якщо людина потрапить на пурмарілі, традиційне грузинське застілля, то у нього з’явиться можливість скуштувати смачних страв.

Грузинські страви не тільки мають приємний смак, їх зовнішній вигляд викликає апетит тільки дивлячись на них. Закуски, лаваші, супи, а також солодощі та інші страви готуються з особливою відповідальністю, для того щоб гості залишилися задоволені, адже грузини відрізняються особливой гостинністю.

Компоненти для супів

Основним компонентом супу по — грузинськи є м’ясо, це може бути, як баранина, так і телятина, в великiй кiлькостi. Також не рідко можна зустріти суп, приготований на курці. Також в суп часто кладуть яйця, або ж просто жовтки, які надають ситність блюда, і густоту. Овочі також часто можна зустріти в якості додаткових інгредієнтів, якщо тільки суп не є овочевим.

У мандрівникiв і гостей є можливiсть скуштувавши суп помітити, що він кислуватий, і вони можуть помилково подумати, що блюдо зіпсувалося. Але це зовсім не так, тому як в супи спеціально додаються підкислювачі, винний оцет, кисле молоко, та іншi інгредієнти, що надають їм кислуваті нотки.