Дитячі матраци на незалежному пружинному блоці — комфортний і здоровий сон вашої дитини

Дитячі матраци на незалежних пружинах мають відмінні ортопедичні властивості

Конструкція незалежного пружинного блоку складається з пружинок, кожна з яких закріплена окремо (тобто при натисненні на не епродавливается тільки конкретна пружина, не утворюючи «ефект гамака») і упакована в індивідуальний чохольчик. Таким чином, досягається нужныйортопедический ефект. Хороші матраци цієї категорії мають достатню шумоізоляцію, щоб не шелестіти і не скрипіти, не порушувати сторожкий сон крихітки.

У каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi/detskie-matrasi/ інтернет магазину Магдек представлені недорогі дитячі матраци на незалежних пружинних блоках наступних маркіровок :

  • Незалежний пружинний блок TFK — пружини нового покоління, що точково сприймають навантаження і рівномірно розподіляють воно по всейплощади. Незалежний пружинний блок TFK — складається з 256 независимыхпружин на 1 кв. м. Кожна пружинка цього блоку поміщена в отдельныйчехольчик. Пружини діаметром близько 6 см, з товщиною дроту 1,8-2,0 мм, з кількістю витків зазвичай 5-6 при висоті пружин около12-13 див. Цей пружинний блок має відмінні ортопедичні властивості, поєднуючи в собі доступну ціну і високу якість виробів.
  • Незалежний пружинний блок EVS 500 — складається з ізольованих одна від однієї пружинок, що окремо стоять, 512 пружини на спальне місце.Незалежні пружини — пружини нового покоління, що точково сприймають навантаження і рівномірно розподіляють воно по усій площі. Кожна пружинка цього блоку поміщена в окремий чохольчик. Пружини діаметром около5 см, з товщиною дроту 1,7-1,9 мм, з кількістю витків як правило5-7 при висоті пружин близько 10-14 см За характеристиками пружини EVS500 дуже схожі з пружинами TFK.
  • Багато виробників виготовляють варіанти на пружинних блоках»Боннель». Але ми не рекомендуємо для дітей такі моделі, тому в нашому магазині вони не продаються. Пружинний блок Боннель — блок залежних пружин, в якому кожна пружинка пов’язана з сусідньою. Тому площа прогинання в матраці з «Боннелем» досить велика, що створює» ефект гамака» і в корені не підходить для дитячої спинки. Такі матраци трохи дешевші, ніж варіанти з незалежними пружинами для дітей. Але ця економія, на наш погляд, не виправдана. Якщо ви захочете заощадити на купівлі — наша рада придивитися до безпружинних моделей матраців. Засчет того, що в них не використовуються пружини — їх вартість на порядок нижча.
  • Існує і дорожчий різновид матраців з незалежним пружинним блоком S1000 (multipocket — мульпокет або мультипакет), де щільність розташування пружинок висока — 500 шт. і більше на один квадратний метр виробу. Значна щільність пружин в такому виробі (відповідно, і його висока вартість) ніякої ролі для здоров’я малюка не грає. Вага дитини ще недостатня, щоб істотно приминати матрац, і навіть невисока щільність розміщення пружин впорається із завданням ортопедичної підтримки дитини під час сну. Виключення необхідно зробити лише за рекомендацією доктора, якщо до того є відповідні медичні свідчення.

Лікарі — ортопеди і педіатри рекомендують пружинні блоки до використання для дітей віком від 7 років. До семи років дитина не потребує матраца, посиленого ортопедичним ефектом від незалежних пружин.

У будь-якому випадку, вибір завжди залишається за вами. Наша заду лише детально розповісти Вам про все плюсах і мінусах тих або інших виробів. На сайті magdek.com.ua представлене більше 200 моделей дитячих ортопедичних матраців для дітей різного віку. Усі матраци пройшли багатократні випробування і мають усі необхідні сертифікати, гарантія на дитячі матраци від 1 року!

Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам визначитися з вибором, який молодим батькам іноді так не просто зробити. Адже для своєї крихітки мами і папи хочуть тільки самого кращого.