Де зробити операцію мамопластики грудей у Києві?

У той час як одні жінки мріють про більші груди, інші замислюються про маммопластику, тобто про операцію зі зменшення грудей. Проводиться операція мамопластики грудей у Києві спеціалістами медичного центру, CALM. Пацієнтки йдуть на такий крок з багатьох причин. У ситуації, коли груди:

  • асиметричні;
  • мають надто великі форми, що заважає жінці функціонувати у повсякденному житті;
  • є причиною комплексів або проблем зі здоров’ям.

Великі груди викликають багато проблем зі здоров’ям

Занадто великі груди можуть спричинити як проблеми зі здоров’ям, так і емоційні проблеми. Надмірна вага грудей сприяє формуванню болів у хребті, шиї та плечах або навіть голові, а також може впливати на появу порушень постави, таких як грудний кіфоз, широко відомий як горб або бічне викривлення хребта (сколіоз), що може бути результатом асиметрії грудей. Багато власниць великих грудей також зіштовхуються зі шкірними змінами у вигляді висипань, борозен і рубців, що виникають в результаті розкопування бретелів бюстгальтера і виразок під грудьми, або навіть грибкових поразок. Занадто великі груди — це ще й психологічний дискомфорт, який часто заважає:

  1. Зайняттям спортом.
  2. Вільному вибору одягу.
  3. Викликає занижену самооцінку і навіть депресію.

Мамопластика — що це за процедура?

Хірургічному зменшенню грудей передує консультація пластичного хірурга у клініці лазерної дерматоонкології CALM, а також аналізи. Сама процедура включає видалення частини грудей, зайвого жиру і шкіри. Операція, що триває близько 2-3 години, проводиться під загальним наркозом. Рекомендований термін проведення процедури – перший тиждень після менструації через те, що приплив крові до грудей нижчий, а вплив гормонів нижчий.

Під час процедури маммопластики, крім корекції розміру грудей, хірург коригує і ареоли, вони зменшуються та переміщаються разом із соском. В даний час доступні три хірургічні техніки, які щоразу адаптуються до розміру грудей пацієнтки, її структури, а також до індивідуальних очікувань жінки щодо процедури. Існують різні типи розрізів шкіри при операції зі зменшення грудей. Оптимальний варіант підбирає хірург, виходячи з фізіологічних особливостей пацієнтки. Сосково-ареолярний комплекс можна перенести на верхню, нижню чи медіальну ніжку. У випадку великих грудей сосково-ареолярний комплекс необхідно пересаджувати у вигляді вільного трансплантата.

Можливі протипоказання, проконсультуйтеся з фахівцем