Дитячий одяг для хрещення

Хрещення дитини являється символом духовного народження, формування Божого покрову над життям малюка. Для цієї події батьки купують спеціальний одяг для хрестин. Окрім одягу також цей день потребує вивчення молитов та дотримання певних традицій. Якщо ви бажаєте обрати недорогий та якісний одяг для свого малюка на хрестини, тоді варто завітати до інтернет-магазину «Дім української вишиванки» dimvyshyvanky, де знайдеться широкий асортимент виробів для малюків.

Одяг для хрещення дитини

До цієї дати батьки та рідні готуються завчасно, обираючи все необхідне для проведення обряду. Одним із найважливіших моментів вважається вибір одягу для малюка, у якому і буде відбуватись хрещення. Сюди відноситься крижма, у яку буде загорнута дитина після занурення до чану із святою водою, а також костюма чи плаття.

У продажу є великий вибір варіантів одягу для хлопчиків та дівчаток різного віку. Так, у каталозі магазину dimvyshyvanky.com.ua пропонується багато різних позицій виробів на любий смак. Обравши гарний, зручний варіант наряду для хрещення, ваша дитина буде мати чудовий вигляд у цей надважливий день свого життя.

Вибір дитячого одягу для хрещення

Якщо ви обираєте одяг для хрещення у подарунок, то варто придбати класичний комплект, куди входить крижма, шапочка, пінетки, сорочка та штанці або ж сукня для дівчаток. Є чудові варіанти вишиванок для малюків, де присутні традиційні українські орнаменти, янголи, символи хреста.

Крижма представляє собою білосніжний рушник із захистом голови від холоду. Це особливо важливо, якщо хрещення планується у холодну пору року. Символізує крижма отримання Божої благодаті на дитину після того, як священник окропить її свяченою олією. Вважається, що перший одяг для хрещення не можна прати. Він дарує малюкові духовний захист, щастя.

Якщо ви бажаєте придбати не окремі елементи для хрещення, а відразу цілий комплект, то на сайті магазину знайдуться підходящі варіанти. Тут представлені вироби із льону, бавовни, що забезпечить комфорт та гіпоалергенність при торканні до шкіри малюка. Якщо ж обряд буде проведено узимку, то варто обрати утеплені набори для хрещення для забезпечення максимального комфорту та тепла дитини.