Автор Тема: Серіали  (Прочитано 515 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ватка

  • Младенец
  • **
  • Сообщений: 38
Серіали
« : 10:40, 28.08.2018 »
Всім привіт. Хотіла з вами порадитися й спитати, який серіал можна подивитися й вільний час? Просто я не знаю що зараз цікавого йде по телевізору, бо дивлюся все на каналі Ютуб. Дівчата, буду вдячна вам за будь-які поради з цього питання.

Оффлайн Толита

  • Грудничок
  • ***
  • Сообщений: 76
Re:Серіали
« Ответ #1 : 12:09, 28.08.2018 »
Всім привіт. Хотіла з вами порадитися й спитати, який серіал можна подивитися й вільний час? Просто я не знаю що зараз цікавого йде по телевізору, бо дивлюся все на каналі Ютуб. Дівчата, буду вдячна вам за будь-які поради з цього питання.


Мені нещодавно порадили подивитися серіал «Школа», перший сезон вийшов у тому році і зараз вже дуже активно почали показувати другий сезон. Ця історія повинна вам сподобатися – звичайна київська школа, але її називають однією з найкращих шкіл, і як ви здогадалися самі – там дуже швидко усі події розвиваються. Приходить нова дівчина і під прицілом камер опиняються різні персонажі. Школа – це життя, і я разом з головними героями його проживала, тому раджу вам обов’язково почати дивитися цю телевізійну новелу і вам вона повинна сподобатися.