Автор Тема: Бажаю отримати карту Монобанка  (Прочитано 289 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ватка

  • Младенец
  • **
  • Сообщений: 38
Доброго дня. Хочу спробувати, що таке кредитування, бо ця сферя діяльності не дає мені покою. Грошей не вистачає до зарплати і мені здається, що треба обов’язково якомога скоріше вирішити це питання. Люди, ви колись брали кредит в онлайн банку?

Оффлайн Толита

  • Грудничок
  • ***
  • Сообщений: 76
Re:Бажаю отримати карту Монобанка
« Ответ #1 : 13:24, 20.08.2018 »
 :obida:
Доброго дня. Хочу спробувати, що таке кредитування, бо ця сферя діяльності не дає мені покою. Грошей не вистачає до зарплати і мені здається, що треба обов’язково якомога скоріше вирішити це питання. Люди, ви колись брали кредит в онлайн банку?

Так, і я можу з вами поділитися своїм опитом, бо мені здалося, що це навіть дуже просто – треба лише зайти на сайт, обрати розділ, який мене цікавить, почитати інформацію і потім можна оформлювати карту. Все дуже просто, отримати карту Монобанка ось тут http://new.monocard.top/ там все написано, тому у вас є можливість зробити великий крок на шляху до здійснення мрії. Я грошима розпоряджаюся так: половину зняла в банкоматі, а іншу половину вирішила залишити на карті і потім витратити її, бо для мене це дійсно дуже важливо.