Автор Тема: Что необходимо для получения пособия?  (Прочитано 371963 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн Elenka

  • Бэйбик
  • **********
  • Сообщений: 4286
  • Лена, 29 лет, Одесса сыночек Андрей
Я думаю что лучше напрямую, эти бюрократы каждый по своему толкует закон, чтоб потом 5 раз не ходить, по бумажке не доносить, луше узнать сразу

ага, я ей уже написала смску!

Оффлайн ki_s

  • Награды: "Лучший модератор форума 2008"!
  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 5554
  • Снежана
Постанова Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. N 57:

1 Дитина народжується у сім'ї, на утриманні якої немає інших дітей. 12 240 грн. - Народилася перша дитина.

2 Дитина народжується у сім'ї, у якій вже є одна рідна (або усиновлена) старша дитина. 25 000 грн. - Народилася друга дитина.

3 Дитина народжується у сім'ї, у якій вже є троє рідних старших дітей. 50 000 грн. - Народилася четверта дитина. На третю і кожну наступну дитину допомога при народженні дитини надається в розмірі 50 000 грн.

4 Дитина народжується у сім'ї, у якій вже є одна рідна старша дитина і одна дитина під опікою. 25 000 грн. - Не враховуються діти, над якими встановлено опіку (піклування).

5 Жінка, яка народжує третю дитину, перших двох передала на виховання до дитячого будинку. 12 240 грн. - Не враховуються діти, від виховання яких батьки відмовились.

6 Жінка, яка перебуває у другому шлюбі, народжує дитину, яка у цьому шлюбі є першою. Двоє старших дітей цієї жінки виховуються у сім'ї батька. 12 240 грн. - Не враховуються діти, які передані на виховання іншій особі.

7 Жінка, яка перебуває у другому шлюбі, народжує дитину, яка у цьому шлюбі є першою, але в цій сім'ї виховуються двоє старших рідних дітей чоловіка. 50 000 грн. - Враховуються діти, які до народження дитини перебували на утриманні особи, якій призначається допомога, її чоловіка (дружини).

8 Дитина народжується у жінки, яка від першого шлюбу має повнолітню дочку. У сім'ї від другого шлюбу, в якій народилася дитина, немає інших дітей на вихованні. 25 000 грн. - Враховуються повнолітні діти матері дитини, на яку призначається допомога.

9 Дитина народжується у батьків, для яких шлюб є другим. У сім'ї немає інших дітей на вихованні. Чоловік має повнолітню дочку від першого шлюбу, яка не була усиновлена жінкою до досягнення повноліття. 12 240 грн. - Не враховуються повнолітня дочка, син чоловіка, які не були усиновлені дружиною.

10 Дитина народжується у батьків, старший неповнолітній син яких навчається на повному державному утриманні у Суворівському училищі. 25 000 грн. - Старший син перебував на утриманні батьків до народження дитини, його не передано на виховання іншій особі, від його виховання батьки не відмовились.

12 У жінки померла перша дитина, народжується наступна. 25 000 грн. - Враховуються померлі діти (не враховуються мертвонароджені). Замість свідоцтва про народження померлої дитини надається копія свідоцтва про смерть.

13 У молодого подружжя, яке не має дітей, народжується двійня. На першу дитину – 12 240 грн., на другу дитину – 25 000 грн. - Розмір допомоги для кожної дитини визначається на підставі довідки, виданої державним органом реєстрації актів цивільного стану для призначення допомоги при народженні дитини, в якій зазначено час народження кожної дитини.

14 У подружжя, яке має старшу дитину, народжується двійня. На першу дитину з двійні – 25 000 грн., на другу дитину з двійні – 50 000 грн. - Розмір допомоги для кожної дитини визначається на підставі довідки, виданої державним органом реєстрації актів цивільного стану для призначення допомоги при народженні дитини, в якій зазначено час народження кожної дитини.

15 У молодого подружжя, яке не має дітей, народжуються трійнята. На першу дитину – 12 240 грн., на другу дитину – 25 000 грн., на третю дитину – 50 000 грн.- Див. приклад 12
Перша виплата здійснюється у розмірі 14640 грн. (4800+4840+5000). Щомісячна виплата буде здійснюватися:
- протягом першого року у розмірі 2710 грн. (620+840+1250);
- протягом другого року у розмірі 2090 грн. (840+1250);
- протягом третього року у розмірі 1250 грн.

Оффлайн ki_s

  • Награды: "Лучший модератор форума 2008"!
  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 5554
  • Снежана
Девочки, подскажите, у муже сестра будет рожать 3 го ребёнка, какие документы ей нужны и куда нести что бы получить деньги?
Почитай выше по поводу суммы,а мы документы относили не в собес,а в исполком,там есть отдел социальной защиты населения,вроде так  notponimat,т.к.собес сказал,что этим уже не занимается.Может она у знакомых узнает куда точно идти,а какие документы нужны они сами расскажут.

Оффлайн Ninok

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 6593
  • Нина, 27 лет, счастливая мама
Вопросик созрел, Ксюша Лисенок подскажи плиз.
Может ли отдельно взятое управление труда требовать не такие документы на оформление единоразового пособия на прождение ребенка как положено?
я столкнулась и не знаю как бороться.

Оффлайн LiSSenok

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 18696
  • Я не подарок, но и у вас не день рождения!
ну не должны. должен же быть принцип единообразия, но надо разбираться что именно требуют. может это от специфики подателя(ну там военнослужащая или ще что к примеру). если хочешь напиши ситуацию-попробую помочь , поискать.

Оффлайн Ninok

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 6593
  • Нина, 27 лет, счастливая мама
неа, обычная специфика, работаю в банке. да и тут не причем работа, а они требуют справку с работы мою и мужа :-X я понимаю пособие по уходу, там приказ нужен, а это?а как циганам дают, да и просто тем кто не работает. короче буду ругаться там ужасно. росто это не Донецк....прописка у меня областная. думала мама получит и все, так нет....

Оффлайн LiSSenok

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 18696
  • Я не подарок, но и у вас не день рождения!
ну если мы говорим о помощи пр рождении ребенка, товот список документов  . Для призначення допомоги при народженні дитини органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:
1) заява одного з батьків (усиновителя, опікуна), що складається за формою, затвердженою Мінпраці;
2) копія свідоцтва про народження дитини;
3) оригінал довідки, виданої державним органом реєстрації актів цивільного стану для призначення допомоги при народженні дитини. Жінки, які постійно проживають (зареєстровані) на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
(Постанова КМ від 2001.12.27, "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми")
при чем справки вообще не пойму.  :-X скажи пусть дают письменный отказ и припугни что с этим отказом пойдете жаловаться.

Оффлайн Ninok

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 6593
  • Нина, 27 лет, счастливая мама
спасибо,Ксюша, пойду звонить, расскажу результат.

Оффлайн Smallbee

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 5891
  • Ирина,34
ой, девочки, читаю и ужасаюсь, какие бюрократы у нас сидят  ranting_w
раньше это пособие шло через  предприятие и было так замечательно, потом когда все дела передали в госорганы я видела как бедные мамочки приходят к нам по сто раз. потому что то там штампик не такой, то это их не устраивает. а справки все давались стандартные
Нин. держитесь там
и еще - а можно де то взять или попросить у той же структуры типа письменное обоснование того что они требуют, на каком основании вообще и на что это влиет то  notponimat  ranting_w

Оффлайн ASLEMA

  • Озорник
  • ********
  • Сообщений: 2073
  • Анна, 29 лет, г.Донецк, многодетная мама
я так понимаю надо в ЗАГС идти эту справку брать

Оффлайн Honey

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 26076
О дочитала, что за справка такая?
В ЗАГСе дают только свидетельство о рождении и все, больше там ничего не дают. Зачем ещё и справку , что свидетельство не катит?

Оффлайн LiSSenok

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 18696
  • Я не подарок, но и у вас не день рождения!
и еще - а можно де то взять или попросить у той же структуры типа письменное обоснование того что они требуют, на каком основании вообще и на что это влиет то  notponimat  ranting_w
Ир, я не совсем поняла вопрос, но мне кажется ты об этом
Документи, необхідні для призначення державної допомоги сім'ям з дітьми, розглядаються органом, що призначає і виплачує державну допомогу, протягом десяти днів з дня подання заяви.
Про призначення державної допомоги сім'ям з дітьми чи про відмову в її призначенні із зазначенням причини відмови та порядку оскарження цього рішення орган, що призначає і виплачує зазначену допомогу, видає чи надсилає заявникові письмове повідомлення протягом п'яти днів після прийняття відповідного рішення.
44. У разі коли до заяви не додані всі необхідні документи, орган праці та соціального захисту населення повідомляє заявника, які документи мають бути подані додатково. Якщо вони будуть подані не пізніше ніж протягом одного місяця з дня одержання зазначеного повідомлення, днем (місяцем) звернення за призначенням допомоги вважається день (місяць) прийняття або відправлення заяви.
(пункт 44 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 р. N 253)
45. Орган, що призначає і виплачує державну допомогу сім'ям з дітьми, повинен давати роз'яснення з питань її призначення і виплати та надавати заявнику допомогу в одержанні необхідних документів.
(Постанова КМ від 2001.12.27, "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми")

Оффлайн LiSSenok

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 18696
  • Я не подарок, но и у вас не день рождения!
О дочитала, что за справка такая?
В ЗАГСе дают только свидетельство о рождении и все, больше там ничего не дают. Зачем ещё и справку , что свидетельство не катит?
это специальная справка. по моему там делается отметка о том получали помощь или нет. чтоб не допустить двойное получение помощи.

Оффлайн плюшка

  • Шалунишка
  • *********
  • Сообщений: 3463
  • Оля, 26 лет, г.Горловка, мамочка
Справку эту дают один раз и если ты ее потеряешь,ее не восстанавливают,это типа для того,чтоб не получили несколько раз.

Оффлайн ASLEMA

  • Озорник
  • ********
  • Сообщений: 2073
  • Анна, 29 лет, г.Донецк, многодетная мама
а ее можно получить, когда ребенка регистрируешь