Главная Родители Чому вашій дитині потрібний баланс байк?

Чому вашій дитині потрібний баланс байк?

Біговел може бути легким, як пір`їнкаБіговел може бути легким, як пір'їнка.

Діти люблять велосипеди! Їм весело кататися по парку, по пагорбах, на вибоїстих стежках і навіть крізь калюжі з брудом. Але навчитися кататися на велосипеді складно і навіть може бути страшно для молодих гонщиків. Почніть з баланс байка.

Баланс байк або біговел – відмінний спосіб для маленьких дітей навчитися кататися на велосипеді. Крім того, він забезпечить не лише відмінну розвагу, але дасть вашій дитині вправи на баланс, рульове управління і координацію і сформує упевненість в собі. А триколісні велосипеди і велосипеди з додатковими тренувальними колесами цього не дадуть. Традиційні велосипеди приділяють надто багато уваги тому, щоб вчитися крутити педалі, уникаючи розвитку моторних навичок вашої дитини. Крім того, триколісні велосипеди великі, незграбні і важкі для дітей.

Чому баланс байк?

Велосипедна прогулянка стане легкою, коли ви привчите свою дитину до балансу і координації до того, як він навчиться обертати педалі. Баланс байк, біговел чи велосипед-самокат, як його ще називають, не має педалей, щоб діти могли зосередитися виключно на навчанні балансу, який вимагає більше практики. Обертання педалей – це вторинна навичка, яку діти можуть легко вивчити за декілька хвилин.

Якщо ваша дитина може ходити, ваша дитина може кататися на біговелі.

Діти вже у віці 18 місяців можуть їздити на баланс байці. Як правило, малюки охоче хапають ручки, сідають на велосипед верхи і починають ходити. Діти швидко вчаться сідати, відштовхуватися ногами, ходити на велосипеді, бігати, у балансування на двох колесах займає більше часу.

Пластикові іграшки, скутери, триколісний велосипеди і додаткові тренувальні колеса не можуть цього зробити. І на відміну від інших велосипедів, які лежать в гаражі, збираючи пил, поки ваша дитина доросте до них, беговел буде корисний з першого ж дня.

Ось ще одна перевага для батьків: ваша дитина стане значно мобільнішою. Балансний велосипед відкриває цілий світ для вашої дитини. Візьміть велосипед вашої дитини на дитячий майданчик, в довколишній парк або куди-небудь ще, де ви гуляєте. Дитина не відставатиме від вас по дорозі.

Ігрові можливості застосування баланс байків дуже широкіІгрові можливості застосування баланс байків дуже широкі.

Дайте вашій дитині безпечніший спосіб вчитися їздити на велосипеді.

Триколісні велосипеди перевертаються, дряпають кісточки, і на них важко крутити педалі. Велосипеди з додатковими тренувальними колесами високі, важкі, нестабільні і жахливі для молодих гонщиків. Обоє можуть викликати хворобливі травми і страх, як результат.

Це усе не відноситься до балансного велосипеда. Велосипед-самокат вільний від будь-яких тросів, ланцюгів, зірочок, педалей або виступів, які можуть завдати шкоди вашій дитині.

І біговел стійкий, стабільний і безпечний. При першому відчутті нестабільності ваша дитина інстинктивно ставитиме обидві ноги на землю. Таким чином, немає анінайменшого чинника, які збуджують страх, нерішучість або неприязнь до їзди на велосипеді.

Легка конструкція велосипеда балансування і низький центр тяжіння полегшують маневрування і контроль, забезпечуючи дитині безпечне і безпечне почуття.

Таким чином: біговел дає вашій дитині безпечніший і "розумніший" досвід їзди на велосипеді.

Обсудить на форуме

 

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Прочее

Прочее