Главная Родители Як вибрати дитячий матрац?

Як вибрати дитячий матрац?

Коли у дитячій кімнаті вже з`явилось маленьке ліжечко, приходить час підібрати правильний матрац і додаткові аксесуари для нього. Саме дитячі матраци в ліжечко для новонароджених являються самими важливими, до вибору яких потрібно підійти досить відповідально і серйозно.

Вибір дитячого матрацу для самих маленьких

Матраци для самих маленьких повинні бути обрані на основі певних вимог, адже такий вибір прослужить вашому малюку приблизно до трьох років. Перш за все, матрац повинен бути обраний по розміру, щоб він відповідав розмірам ліжечка. Це важливо для повноцінного відпочинку й сну малюка. Не менш важливою умовою виявиться високий рівень гігієнічності і безпечність використання виробу.

Важливо звернути увагу під час вибору матрацу на чохол, який має бути виготовлений із бавовни. Для новонародженого малюка важливо, щоб на поверхні виробу не було грубих швів, блискавок, ґудзиків, які будуть тиснути у спину малюку і натирати його ніжну шкіру, а як результат заподіювати занепокоєння під час сну та відпочинку.

Найкращим рішенням сьогодні на думку багатьох батьків і продавців дитячих матраців являються сучасні матраци для дітей з кокосовим наповнювачем. Вони відрізняються екологічністю, довгим періодом використання, а також максимальним комфортом і користю для здоров`я малюка.

Ортопедичній властивості матрацу для дітей

Без сумнівів, головним показником якості матрацу для дитини являються його ортопедичні якості. За рахунок цього вдається забезпечити максимально правильний розвиток хребта малюка, а також правильне його положення, що вкрай важливо для кожної дитини, як у новонародженому, так і у більш старшому віці. Виріб повинен мати достатній рівень жорсткості, щоб хребет малюка приймав природнє положення.

Педіатри категорично не рекомендують дітям спати на досить м`якій поверхні, тому що для несформованого хребта це може викликати процеси його деформації. Прекрасно зарекомендували себе матраци із кокосовим волокном, які одночасно придають виробу потрібної жорсткості, пружності. Крім того, такі матраци гарно пропускають повітря.

Обсудить на форуме

 

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Прочее

Прочее