Автор Тема: Елочки к новому году - какие, где, по чем?  (Прочитано 33075 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн YaNa+

  • Сорванец
  • *******
  • Сообщений: 1874
о, таки на кукольном типа легальные))
где ж тогда бирочки)))

Возможно. :police:

Но вот мне действительно интересно, как должны выглядеть эти (выбрать нужное) Штампы, бирки, наклейки, пломбы, штрих-коды....
Идешь в типографию, печатай что угодно, лепи на новогоднюю красавицу и вперед торговать  :ad:

Оффлайн Delfina

  • Нет двух одинаковых детей - особенно если один из них ваш.
  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 5995
  • Все приходит с опытом...
здесь можно проверить елку по номеру http://www.2012.ukrlis.info/index.php


Одне з головних завдань лісівників напередодні новорічних і різдвяних свят – забезпечити всіх бажаючих новорічними ялинками. З метою запобігання незаконним вирубкам, оперативного контролю за продажем всі без виключення новорічні дерева в цьому році мають бути обов’язково з бирками.

Що таке чіп зі штрих-кодом і яким чином буде відбуватися реалізація новорічних ялинок та сосон з використанням електронного обліку розповів сайту «Ліси Черкащини» головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства обласного управління Валентин ШВЕЦЬ.

«Станом на 1 грудня 2011 року до всіх лісгоспів Черкащини доставлено бирки, кожна з яких має свій номер та штрих-код, – розповів Валентин Миколайович. – Ці чіпи будуть кріпитися до новорічних красунь за допомогою нейлонових стяжок таким чином, щоб зняти їх без пошкодження було неможливо».

Бирки між лісовими господарствами області розподілені обласним управлінням лісового та мисливського господарства, а їх номери внесено до загальнодержавного електронного реєстру. Далі розподіл відбувається по лісництвах, де й буде вестися реєстр продажу новорічних ялинок. «В товарно-транспортній накладній буде зазначатися, що хвойні дерева в певній кількості помарковані бирками, та буде вказуватися 5 контрольних номерів ялинок, що завантажені до автомобіля. Такий хід справ однозначно виключить можливість повторного використання цих чіпів», – наголосив Валентин ШВЕЦЬ.

Підприємства системи АПК, військові лісгоспи, які теж будуть здійснювати заготівлю та реалізацію новорічних ялинок, мають замовляти бирки в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, а всі інші лісокористувачі, приватні структури повинні звертатися для придбання чіпів в найближчі лісові господарства системи Державного лісового агентства України. В місцях заготівлі хвойних іншими користувачами бирки повинні кріпитися працівниками державної лісової охорони, де й складається реєстр, який передається до загальної електронної бази

Спеціальні рейдові бригади, до яких входять працівники державної лісової охорони, правоохоронних органів, Мінприроди та Державної екологічної інспекції будуть оснащені кишеньковими персональними комп’ютерами, в яких знаходитиметься база даних по підприємствам усіх лісокористувачів, що заготовляють новорічні ялинки. Ввівши номер бирки, природоохоронці зможуть звірити та проконтролювати походження пухнастих красунь в місцях реалізації та на тимчасових дорожніх постах.

Тож при перевезенні новорічних ялинок у водія чи супроводжуючого вантаж повинні бути наступні документи: договір з лісовим господарством на купівлю дерев, видаткова накладна та товарно-транспортна накладна, в якій обов’язково повинні бути вказані номери бирок, закріплених на ялинках.

«Реалізація новорічних дерев, які не марковані бирками, – заборонена. А відсутність чіпа свідчить лише про те, що походження такої ялинки є сумнівним і потребує перевірки. Уникаючи придбання хвойних красунь без «паспорта», ви тим самим збережете лісові насадження від браконьєрського знищення»

Оффлайн Naduwa

  • Много вредного - сладко)))
  • Шалунишка
  • *********
  • Сообщений: 3583
  • Надюша, 26 лет, г.Донецк, ж/д
На ж/д уже продают смереки, очень красивые!! Пушистые, на подставочке от 0,5м где-то, цена 30, 35, 40 грн.

Оффлайн majestika

  • Global Moderator
  • *******
  • Сообщений: 7909
  • Наталья
Возле Ашана с мужем спрашивали цену на сосны... продавец ответил, что от 280 грн  girl_obmorok
Муж порывался выйти из машины и попросить документацию на эти сосны, я отговорила портить себе настроение  ag_smiley

Оффлайн Delfina

  • Нет двух одинаковых детей - особенно если один из них ваш.
  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 5995
  • Все приходит с опытом...
Возле Ашана с мужем спрашивали цену на сосны... продавец ответил, что от 280 грн  girl_obmorok
Муж порывался выйти из машины и попросить документацию на эти сосны, я отговорила портить себе настроение  ag_smiley
girl_obmorok girl_obmorok откуда такие цены?  girl_impossible

а никто в лесхоз так и не ездил?

Оффлайн Дашулька

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 5581
Возле Ашана с мужем спрашивали цену на сосны... продавец ответил, что от 280 грн  girl_obmorok
Муж порывался выйти из машины и попросить документацию на эти сосны, я отговорила портить себе настроение  ag_smiley
К Ашану точно ни ногой за елками. Я мужа уже тороплю, боюсь, что скоро не из чего выбрать будет. Мы хотим маленькую, где-то в метр ростом и ПЫШНУЮююю. Думаем, может, и правда на Петровку съездить.

Оффлайн Дашулька

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 5581
В том году у нас здоровенная была, а в этом маленькую хочу, чтоб ребенка не под столбом фоткать. ag_smiley

Оффлайн majestika

  • Global Moderator
  • *******
  • Сообщений: 7909
  • Наталья
Я тоже хочу не сильно высокую и пушистую :ad:
Мужа уже напрягаю. Я хочу ее числа 26-27 поставить уже... хочется праздничного настроения  :ad:
Нам бы еще выздороветь к этому времени   :ak:

Оффлайн anyabelik

  • Счастлива!
  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 5960
  • Анютка
У нас от ста гривен сосна  :ab:

Оффлайн Delfina

  • Нет двух одинаковых детей - особенно если один из них ваш.
  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 5995
  • Все приходит с опытом...
У нас от ста гривен сосна  :ab:
Ань, а где у вас?

Оффлайн anyabelik

  • Счастлива!
  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 5960
  • Анютка
Текстильщик  :ab: в сторону петровского лесхоза  ag_smiley

Оффлайн Bunnie

  • мама Ромашки
  • Бэйбик
  • **********
  • Сообщений: 4821
  • Диана, США, 28
оо, надо мужа на поиске смерек заслать, а они пахучие? а то сколько раз не видела их в природе не принюхивалась, а мужу важен аромат хвои на нг  :happy:

Оффлайн majestika

  • Global Moderator
  • *******
  • Сообщений: 7909
  • Наталья
оо, надо мужа на поиске смерек заслать, а они пахучие? а то сколько раз не видела их в природе не принюхивалась, а мужу важен аромат хвои на нг  :happy:
я тоже люблю запах хвои на НГ дома  ag_smiley Вот прям в детство окунаюсь. Еще игрушки старые родительские на елку, манадарин корзину и аля в 80-тые  ag_smiley

Оффлайн Mist

  • Сорванец
  • *******
  • Сообщений: 1325
о, а мы кстати купили на прошлой неделе браконьерскую сосенку  :ah: - красивую, зеленую, пахучую и с шишками всего за 80 грн. прям под нашим домом

Оффлайн majestika

  • Global Moderator
  • *******
  • Сообщений: 7909
  • Наталья
о, а мы кстати купили на прошлой неделе браконьерскую сосенку  :ah: - красивую, зеленую, пахучую и с шишками всего за 80 грн. прям под нашим домом
И где такой чудесный дом находится?  :ad: