Автор Тема: Что необходимо для получения пособия?  (Прочитано 372659 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Katy

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 6603
  • Катерина 25 лет, мое счастье-мои дети!
А куда переводят пособие по уходу до 3 лет. А то  поеду декрет оформлять, а  данные об открытом счете  отдала когда единоразовое оформляла.
туда же куда и единоразовое.
а ты разве не сразу оформляла единоразовое и до 3х лет?

An4ous

  • Гость
я не одразу оформлювала,допомогу після 3 років оформлюють,коли лікарняний закінчується і тебе відправляють у відпустку по догляду за дитиною до 3 років.спочатку,коли Бо було 2 тижні,оформила допомогу після народження дитини,а тоді як лікарняний закінчився,то до 3 років

Оффлайн Katy

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 6603
  • Катерина 25 лет, мое счастье-мои дети!
я не одразу оформлювала,допомогу після 3 років оформлюють,коли лікарняний закінчується і тебе відправляють у відпустку по догляду за дитиною до 3 років.спочатку,коли Бо було 2 тижні,оформила допомогу після народження дитини,а тоді як лікарняний закінчився,то до 3 років
это наверное для работающих  ;)
я студентка и сразу все оформляла  :)

Ksana

  • Гость
вот мне нравится насчет коляски!!! а если мы в коляске не ездили (и были бы умные не купили бы ее вообще), то что она б в акте написала? ag_smiley

An4ous

  • Гость
як я тебе розумію ag_smiley та їм же формально,типу все купили,гроші не проїли,не пропили

Оффлайн Lena_

  • Озорник
  • ********
  • Сообщений: 2469
туда же куда и единоразовое.
а ты разве не сразу оформляла единоразовое и до 3х лет?
Не, приказ на работе только вышел. Вот и собираюсь оформить. Ань, а у тебя спрашивали насчет счета?

An4ous

  • Гость
я коли 12440 оформляла,мені в ощадбанку дали 2 папірці,виписки по рахунку,одну я в фонд відала,а інший у мене.А коли до 3 років оформляла в бланк в потрібнну графу просто зі свого папірця номер рахунку і реквізити банку переписала.А ящо в тебе 2-го екземпляра немає,то в фонді перший обов"язково у твоїй справі має бути,попроси переписати

Оффлайн Инна8

  • Карапуз
  • ******
  • Сообщений: 585
  • г.Макеевка 22 линия
Взяла справку в ЖК(декретную)...пришла с ней в совбес...а там еще кучу справок надо,да еще и по талонам запись...записали только на 5 августа.
Девочки, может кто в курсе какие именно справки требует совбес...мне толком так ничего и не объяснили.

An4ous

  • Гость
Інна,ти на в УПСЗН між Бутовським і Пушкою ходила?
Якщо туди,то напишу,що мені треба було
для 12440-свідоцтво про народження дитини,паспорт,ідентиф код,і заяву по зразу заповнювала

а по догляду до 3-років я тричі ходила,то такого папірця немає,то іншого,то копія погана,ррррррррр,така зла була,думала все,ще раз івідправлять,плюну і не буду ходити,ось перелік

витяг з наказу з роботи,що я у відпустці по догляду за дитиною,копію свідоцтва про реєстрацію СПД(це лише для тих,хто на СПД працює),довідку,що підтверджує,що я такато,такато працю на такому то СПД з якого поякий періодна якій посаді,все здається

Першу допомогу я дуже швидко оформила,то ж ти коли прийдеш,попроси,щоб вони тобі зразки обов"язково дали як правильно довідки друкувати,бо я ж кажу,я не подумала і бігала тоді

А про декретні не знаю,бо я ж працююча
Може варто підійти до 5 серпня в кінці якогось робочого дня і без талона,глянути,якщо не багато людей,то зайти запитати
Я так останнього разу проскочила,але в них там час роботи різний,не щодня до 17,00

Оффлайн Инна8

  • Карапуз
  • ******
  • Сообщений: 585
  • г.Макеевка 22 линия
An4ous,спасибо за советы!
Я так поняла... 1-нужна справка с ЖК
                         2-справка с работы... о том что я работаю
                         3-я должна заполнить форму или какое то заявление.
Вообщем лучше действительно прийти до 5го и всё еще раз разузнать.
Цитировать
Інна,ти на в УПСЗН між Бутовським і Пушкою ходила?
именно туда :)

An4ous

  • Гость
An4ous,спасибо за советы!
Я так поняла... 1-нужна справка с ЖК
                         2-справка с работы... о том что я работаю
                         3-я должна заполнить форму или какое то заявление.
Вообщем лучше действительно прийти до 5го и всё еще раз разузнать.именно туда :)


Ага,я там так написла,що і не розбереш спочатку  ag_smiley Богдан все намагався на клавіші натиснути,то ж писала швидко

А сходити ще раз буде найкраще,просто поросити,що весь перелік дали одразу зі зразками,бо те,що в них на стенді висить не зовсім точно,там є свої нюанси в залежності від того працюєш/не працюєш/студенти і т.д.Це крмім допомого при народженні дитини(для першої 12440),там все вірно і пакет документів мінімальний
Удачі!!!

Оффлайн Инна8

  • Карапуз
  • ******
  • Сообщений: 585
  • г.Макеевка 22 линия
Цитировать
попросити,що весь перелік дали одразу зі зразками,бо те,що в них на стенді висить не зовсім точно
В том то и дело,что не дают никаких справок и наводок,отправляют сразу к стенду,мол ищите сами.
Получаеться так...получаешь талон,ждешь месяц,приходишь,а тебе только тогда говорят какие документы нужны >:( Чтоб еще раз 100 к ним прийти.

An4ous

  • Гость
От ще згадала,перш ніж йти до них,треба рахунок в банку відкрити-Ощадбанк,Приват і Промінвест для вибору,і з випискою,вже йти.А якщо картку оформляти в Ощадбанку,то лише в Центральному відділенні на Московській.
Ну і ще судячи із зовнішнього вигляду вони папочку картонну просять і певну кількість листочків чистих.Це все можна на зупинці придбати в магазинчику

Оффлайн Инна8

  • Карапуз
  • ******
  • Сообщений: 585
  • г.Макеевка 22 линия
Сегодня случайно узнала,что мне всё таки надо было брать больничный лист на работу,а не справку в совбес >:( моя бухгалтер всё напутала...теперь мне головняк,идти в ЖК и всё менять.
Я ведь числюсь бухгалтером на предприятии...просто написала заявление "по уходу за ребенком до 6 лет".

Оффлайн Pannochka

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 10446
  • Молчание - золото
Подскажите, прописаные не в Донецке мамочки, на практике обычное ли дело договориться с местными собезами, чтобы не мама сама приносила документы, а её родители? А выплаты переводят на карту, которая там же по месту прописки открыта, или я могу и в Донецке открыть, а по месту регистрации номер счёта предоставить?