Автор Тема: Что необходимо для получения пособия?  (Прочитано 372321 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Honey

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 26076
видимо да, поэтому и ресурсы )))

Оффлайн LiSSenok

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 18696
  • Я не подарок, но и у вас не день рождения!
Так вроде без прописки ребенка и положенные при рождении не дают.
почему? дают....

Оффлайн Veronika

  • Сорванец
  • *******
  • Сообщений: 1101
а вы в своем доме живете?
вообще в квартире прописана

Оффлайн Honey

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 26076
а ресурсы тогда причем?

Оффлайн Veronika

  • Сорванец
  • *******
  • Сообщений: 1101
сама если честно не поняла,ресурсы мои и мужа.

Оффлайн Джо

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 16862
  • художник-дизайнер, фотограф
стоп, народ.. так если у мея ребенок со мной прописан, а тут еще прописаны я, мама папа и брат, что, они тоже входят в состав семьи и их доход считается? Хорошо, а если мы как в коммуналке живем, и деньги их ко мне никакого отношения не имеют, при ем тут тогда их доход к моему?  :o это мне надо и их справки о доходах нести?  :-[
хорошо, а если в квартире еще люди прописаны, которые в ней не живут и давно куда-то укатили, как быть? Как их искать для доходов?  ag_smiley
должно быть какое-то правило, где его найти, кто-нить знает? Что считается отдельной семьей?

Оффлайн Honey

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 26076
нужно узнать в ЖЭКе )))

Оффлайн Джо

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 16862
  • художник-дизайнер, фотограф
если всех считать, то  acute.. жэээсть  ag_smiley какие там перерасчеты, там и 130 отберут  girl_sigh

Оффлайн Honey

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 26076
вот я нашла что
Для цілей цього Закону членами сім'ї фізичної особи є її дружина або чоловік, діти як фізичної особи, так і її дружини або чоловіка (у тому числі усиновлені), батьки, баба або дід як фізичної особи, так і її дружини або чоловіка, брати чи сестри як фізичної особи, так і її дружини або чоловіка, онуки як фізичної особи, так і її дружини або чоловіка, інші утриманці такої фізичної особи або її опікуни, визнані такими згідно із законом.
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про податок з доходів фізичних осіб (ст.1) м.Київ, 22 травня 2003 року N 889-ІV
Членами сім'ї фізичної особи є її дружина або чоловік, діти як фізичної особи, так і її дружини або чоловіка (у тому числі усиновлені), батьки, баба або дід як фізичної особи, так і її дружини або чоловіка, брати чи сестри як фізичної особи, так і її дружини або чоловіка, онуки як фізичної особи, так і її дружини або чоловіка, інші утриманці такої фізичної особи або її опікуни, визнані такими згідно із законом.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Інструкції про податковий кредит (Інструкція, п.1.15) 22.09.2003 N 442

Оффлайн Honey

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 26076
Підтвердженням цього є й абз. 5 ст. 4 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» від 01.06.2000 р. № 1768-III, відповідно до якого до складу сім'ї включаються:

– чоловік, дружина;

– рідні, усиновлені та підопічні діти цих осіб, у тому числі діти:

1) які навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I–IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах до досягнення двадцяти трьох років і не мають власних сімей;

2) неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи і проживають разом з батьками;

– непрацездатні батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з ними і перебувають на їх утриманні у зв'язку з відсутністю власних доходів;

– особа, яка проживає разом з одиноким інвалідом I групи і здійснює догляд за ним.

Як бачимо, згідно з даною нормою до складу сім'ї слід відносити як дружину, так і дітей.

Оффлайн Джо

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 16862
  • художник-дизайнер, фотограф
из последних слов я так поняла, что брат мрй например считается членом семьи моих родителей, а я уже нет, правильно?  ???

Оффлайн Honey

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 26076
а я поняла, что все кто сам себя обеспечивают считаются отдельной семьей ))))

Оффлайн Grafinya

  • Озорник
  • ********
  • Сообщений: 2396
  • Алла, сыночек Егор
а я поняла, что все кто сам себя обеспечивают считаются отдельной семьей ))))

Вот.. и я о том же. Моя семья это муж, дети и те, кто находятся у меня на обеспечении.

Оффлайн Veronika

  • Сорванец
  • *******
  • Сообщений: 1101
я когда оформляла в совбесе спрашивала по поводу того ,что прописанна я с родителями  ,и их доход будет считаться,на что мне ответили вашей семьи -это я ,муж и манюня.

Оффлайн Джо

  • Супер бэйбик
  • ***********
  • Сообщений: 16862
  • художник-дизайнер, фотограф
Ура!!!  ag_smiley